Ajax Amsterdam – Zwolle – 12.12.2020 20:00

V sobotu nás čeká 12. kolo 1. nizozemské ligy a v něm se o body utkají Ajax Amsterdam a Zwolle. V tomto utkání se střetne vedoucí tým s jedenáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok patnáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stadionu Ijsseldelta a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Ajaxu Amsterdam 2:4. V posledním ligovém kole amsterdamští hráči prohráli s Twente Enschede, naopak hosté ze Zwolle vyhráli s Arnheimem Vitesse. Nejlepšími zakončovateli jsou za Ajax Amsterdam Dusan Tadic s osmi góly a za Zwolle Clint Leemans, který se trefil dvakrát. Hostující Zwolle na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Ajax Amsterdam na svém stadionu v této sezóně vyhrál pět zápasů. V této ligové sezóně domácí Ajax Amsterdam vstřelil na domácím hřišti průměrně 3,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Zwolle na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Ajax Amsterdam z jedenácti zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Zwolle neskórovalo ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,6 branky na zápas. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Ajax Amsterdam.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz