Alavés – Osasuna – 24.06.2020 19:30

Další, v pořadí již 31. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Alavés a Osasunou, které se odehraje ve středu od 19:30 na Mendizorrotza Stadium. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na třináctém místě ligové tabulky, hosté drží dvanáctou příčku. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Osasuny 4:2. Alavés v minulém ligovém kole hrál proti Celtě a ztratil všechny body. I klub z Osasuny vyšel z posledního utkání proti Valencii naprázdno, což byla druhá prohra v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Alavés Perez M. Lucas s jedenácti góly a za Osasunu Ezequiel Avila, který se trefil devětkrát. Hráči Alavés v této sezóně vyhráli sedm z patnácti domácích zápasů. Hosté z Osasuny venku uhráli tři výhry z patnácti zápasů. Alavés není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,3 góly na zápas. Také Osasuna na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1 branka na utkání. Alavés ze třiceti zápasů v této sezóně v osmi nevstřelil žádný gól, Osasuna neskórovala v deseti zápasech. Defenziva hostující Osasuny není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,5 gólu na zápas. Hostující Osasuna má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz