Anderlecht Brusel – Gent – 23.09.2021 20:45

Ve čtvrtek se odehraje dohrávka odloženého zápasu 5. kola 1. belgické ligy, ve kterém se ve 20:45 spolu střetnou Gent a Anderlecht Brusel. Svěřenci domácího trenéra Vincenta Kompanya jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté okupují šestnáctou pozici.

Předzápasová analýza Anderlecht Brusel proti Gentu

Anderlecht Brusel přivítá ve čtvrtek ve 20:45 v rámci dohrávky 5. kola 1. belgické ligy v Lotto Parku Gent. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí jsou aktuálně na pátém místě ligové tabulky, hosté drží šestnáctou příčku. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Anderlechtu Brusel, skončil zápas nerozhodně 0:0.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. belgické ligy

V minulém kole hostující tým z Gentu ztratil všechny body s Kortrijkem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Anderlecht Brusel vyhrál se Standardem Lutych, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Nejlepším střelcem Anderlechtu Brusel je Joshua Zirkzee se třemi brankami. V týmu hostů z Gentu je nejlepším zakončovatelem Tarik Tissoudali se dvěma góly. Hráči Anderlechtu Brusel v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Gentu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Gent není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,3 branek na venkovní zápas, Anderlecht Brusel ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3,7 branky na zápas. Domácí Anderlecht Brusel v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Gentu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Gentu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Anderlecht574121315:8
Gent167214713:10

Náš tip na duel mezi Anderlechtem Brusel a Gentem

Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední dva zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Dobré vědět:

  • Anderlecht Brusel má serii 2 ligových výher v řadě
  • Gent má serii 2 ligových porážek v řadě
  • V 4 z posledních 5 zápasů Anderlecht Brusel vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Gent vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Anderlecht Brusel remizoval v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Anderlecht Brusel udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • Gent udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Anderlecht Brusel vstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Gent vstřelil branku v prvním poločase
  • Anderlecht Brusel vstřelil první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *