Angers – Nimes – 31.01.2021 15:00

Angers přivítají v neděli v 15:00 v rámci dohrávky 22. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Raymond Kopa Nimes. Svěřenci domácího trenéra Stéphane Moulina jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté jsou na poslední příčce tabulky. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Angers 1:5. Angers se v posledním ligovém kole proti Bordeaux nedařilo, když ztratilo tři body, domácí prožívají těžkou sérii, je to v pořadí už třetí prohra za sebou. Hostující Nimes naopak získalo maximum bodů s Olympikem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Angers Stéphane Bahoken s pěti góly a za Nimes Zinedine Ferhat, který se trefil třikrát. Hráči Angers v této sezóně vyhráli čtyři z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Nimes na venkovních hřištích vyhráli tři z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Angers vstřelili na domácím hřišti průměrně 0,9 góly v jednom zápase. Hosté z Nimes na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,7 branky. Domácí Angers v tomto ročníku odehráli sedm zápasů, ve kterých nevstřelili žádnou branku, hostující tým Nimes odehrál deset zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2,0 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních třech zápasech sérii porážek. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Angers.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz