Arnheim Vitesse – Heerenveen – 16.02.2020 12:15

V neděli se odehraje 23. kolo 1. nizozemské ligy, ve kterém se ve 12:15 spolu střetnou Heerenveen a Arnheim Vitesse. V tomto utkání se střetne šestý s desátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok šest bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Heerenveenu 3:2. V minulém kole hostující tým z Heerenveenu ztratil remízou dva body s Venlem. Naopak domácí Arnheim Vitesse prohrál s Groningenem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Arnheim Vitesse Bryan Linssen s dvanácti góly a za Heerenveen Chidera Ejuke, který se trefil sedmkrát. Hráči Arnheimu Vitesse v této sezóně vyhráli pět z deseti domácích zápasů. Hosté z Heerenveenu venku uhráli čtyři výhry z deseti zápasů. Arnheim Vitesse je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,8 góly na zápas. Také Heerenveen na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,9 branky na utkání. Arnheim Vitesse z dvaadvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Heerenveen neskóroval ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. ‌Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Arnheimu Vitesse, kteří mají v tabulce náskok 6 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz