AS Řím – Verona – 15.07.2020 21:45

Ve středu se odehraje 33. kolo Italské Serie A, ve kterém se ve 21:45 spolu střetnou Verona a AS Řím. Domácí tým AS Řím je aktuálně se čtyřiapadesáti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky níž na deváté pozici, když získali čtyřiačtyřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu AS Řím 1:3. AS Řím v minulém ligovém kole hrál proti Brescii a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub z Verony remizoval s Fiorentinou a ztratil dva body, byla to již druhá remíza v řadě. Nejlepším střelcem AS Řím je Edin Džeko se čtrnácti brankami. V týmu hostů z Verony je nejlepším zakončovatelem Samuel Di Carmine se šesti góly. Hostující Verona na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen tři zápasy, domácí AS Řím na svém stadionu v této sezóně vyhrál osm zápasů. AS Řím v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 branky na zápas, Verona zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí AS Řím v tomto ročníku odehrál sedm zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Verony odehrál osm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Verony není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hostující Verona v posledních dvou zápasech v řadě remizovala. Domácí mají formu a v posledních dvou zápasech vyhráli. Domácí AS Řím má na svém stadionu průměr 1,9 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz