AS Řím – Juventus – 12.01.2020 20:45

V neděli nás čeká 19. kolo Italské Serie A a v něm se o body utkají AS Řím a Juventus. V tomto utkání se střetne čtvrtý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok třináct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu AS Řím, skončil zápas výhrou domácího AS Řím 2:0. V posledním ligovém kole hráči AS Řím prohráli s FC Turínem, naopak hosté z Juventusu vyhráli s Cagliari a jde již o pátou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem AS Řím je Edin Džeko s osmi brankami. V týmu hostů z Juventusu je nejlepším zakončovatelem Cristiano Ronaldo se šestnácti góly. Hostující Stará dáma na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála sedm zápasů, domácí AS Řím na svém stadionu v této sezóně vyhrál pět zápasů. Juventus není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, AS Řím ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,9 branky na zápas. AS Řím z dvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Juventus neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,0 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli posledních pět zápasů v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Juventusu, kteří mají v tabulce náskok 13 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz