Beerschot – Gent – 10.01.2021 16:00

Ve třicátém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli na Olympic Stadium od 16:00 utkají Beerschot a Gent. V tomto utkání se střetne sedmý s devátým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhé tři body. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře hostů z Gentu 5:1. V minulém kole hostující tým z Gentu ztratil všechny body s Kortrijkem. Stejně tak domácí Beerschot prohrál se Sint Truidense, domácí jsou bez formy a jde už o čtvrtou prohru za sebou. Nejlepším střelcem Beerschotu je Raphael Holzhauser s jedenácti brankami. V týmu hostů z Gentu je nejlepším zakončovatelem Roman Yaremchuk s devíti góly. Hráči Beerschotu v této sezóně vyhráli šest z osmi domácích zápasů. Hosté z Gentu venku uhráli čtyři výhry z deseti zápasů. V této ligové sezóně domácí Beerschot vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,9 góly v jednom zápase. Hosté z Gentu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,2 branky. Beerschot z osmnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Gent neskóroval ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Gentu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Domácí prožívají v posledních čtyřech zápasech sérii porážek. Domácí na svém stadiónu v této sezóně průměrně vstřelili 2,9 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz