Beerschot – Leuven – 31.10.2020 16:15

Další, v pořadí již 11. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi Beerschotem a Leuvenem, které se odehraje v sobotu od 16:15 na Olympic Stadium. Domácí tým Beerschotu je aktuálně s osmnácti body na čtvrté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky níž na šesté pozici, když získali osmnáct bodů. Beerschotu se v posledním ligovém kole proti Antwerpám nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Leuven naopak získal maximum bodů s FC Brugami. Nejlepším střelcem Beerschotu je Raphael Holzhauser se sedmi brankami. V týmu hostů z Leuvenu je nejlepším zakončovatelem Thomas Henry se čtyřmi góly. Hráči Beerschotu v této sezóně vyhráli čtyři z pěti domácích zápasů. Hosté z Leuvenu venku uhráli dvě výhry z pěti zápasů. Leuven není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Beerschot ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 3,4 branky na zápas. Domácí Beerschot v tomto ročníku odehrál jen jeden zápas, ve kterém nevstřelil žádnou branku, hostující tým Leuvenu neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostujícího Leuvenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,3 gólu na zápas. Hosté jsou v koncovce na venkovních stadionech poměrně produktivní a domácí obrana v této sezóně obdržela průměrně 2,3 branky, domácí Beerschot neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz