Bochum – Hertha – 12.09.2021 17:30

V neděli se odehraje 4. kolo Bundesligy, ve kterém se v 17:30 spolu střetnou Hertha a Bochum. Svěřenci domácího trenéra Thomase Reise si v prvních třech kolech připsali tři body a jsou na jedenácté pozici v tabulce, hosté ještě nebodovali a po úvodních třech kolech jsou na osmnácté příčce tabulky.

Předzápasová analýza Bochum proti Herthě

Bochum přivítá v neděli v 17:30 v rámci 4. kola Bundesligy na Ruhrstadionu Herthu. V prvních třech utkáních nového ročníku si Bochum připsala tři body, hosté z Herthy v prvních třech kolech nebodovali, čímž se zařadili na osmnáctou příčku tabulky.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V minulém kole hostující berlínští hráči ztratili všechny body s Bayernem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Stejně tak domácí Bochum prohrála s Kölnem. V domácím dresu se v prvních třech zápasech jedenkrát trefil Gerrit Holtmann. Z hostujících hráčů skóroval v prvních třech utkáních jedenkrát Stevan Jovetic.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Bochum11310233:3
Hertha Berlin18300302:10

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Bochumí a Herthou

Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě.

Dobré vědět:

• Hertha má serii 3 ligových porážek v řadě
  • Bochum udržela čisté konto v 1 z 1 domácích ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Bochum nevstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Hertha nevstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)