Boleslav – Teplice – 21.08.2021 16:00

V sobotu se odehraje 5. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Teplice a Boleslav. Svěřenci domácího trenéra Karela Jarolíma jsou aktuálně na osmém místě ligové tabulky, hosté okupují třináctou pozici.

Předzápasová analýza Boleslav proti Teplicím

V sobotu se odehraje 5. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 16:00 spolu střetnou Teplice a Boleslav. Domácí tým Boleslavi je aktuálně se čtyřmi body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček níž na třinácté pozici, když získali tři body. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Stínadlech a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Boleslavi 1:3.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. české fotbalové ligy

Boleslavi se v posledním ligovém kole proti Slavii nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Teplice naopak získaly maximum bodů s Jabloncem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Boleslav Milan Škoda se třemi góly a za Teplice David Černý, který se trefil jedenkrát. Hráči Boleslavi v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Teplic na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. Boleslav není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,5 góly na zápas. Také Teplice na venkovních hřištích nejsou obávaným týmem, respektive venku ještě neskórovaly. Boleslav ze čtyř zápasů v této sezóně v jednom nevstřelila žádný gól, Teplice neskórovaly ve dvou zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Mladá Boleslav8411245:5
Teplice13410332:7

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Boleslaví a Teplicemi

Domácí Boleslav má na domácím hřišti průměr 1,5 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 0 branky na venkovní zápas, Boleslav v tomto utkání neprohraje.

Dobré vědět:

  • Boleslav udržela čisté konto v 1 z 2 domácích ligových zápasů
  • V 3 z posledních 5 zápasů Boleslav vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Teplice nevstřelily alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Boleslav prohrála první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Boleslav inkasovala branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Teplice inkasovaly branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních pěti zápasů Boleslav nevstřelila branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Teplice vstřelily branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *