Bologna – Bergamo – 23.12.2020 20:45

Ve čtrnáctém kole Italské Serie A se spolu ve středu na Stadio Renato Dall’Ara od 20:45 utkají Bologna a Bergamo. V tomto utkání se střetne čtrnáctý se sedmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok sedm bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Bergama 1:0. V minulém kole hostující tým z Bergama získal maximum bodů s AS Řím. Naopak domácí Bologna remizovala s FC Turínem a byla to již druhá dělba bodů v řadě. Snajperem v týmu Bologny je Roberto Soriano, který dal šest gólů, za Bergamo se pětkrát prosadil Luis Fruto Muriel. Hostující Bergamo na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrálo tři zápasy, domácí Bologna na svém stadionu v této sezóně vyhrála tři zápasy. Bologna v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně 2 branky na zápas, Bergamo zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně také 2 zásahy. Bologna ze třinácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelila žádný gól, Bergamo neskórovalo ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Bergama není příliš pevná, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Domácí se v posledních dvou zápasech rozešli se soupeři smírně remízou. Domácí inkasovali v minulých zápasech průměrně 1,9 branky a hosté jsou venku produktivní, domácí Bologna neudrží čisté konto.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz