Bordeaux – Dijon – 15.02.2020 20:00

Další, v pořadí již 25. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Bordeaux a Dijonem, které se odehraje v sobotu od 20:00 na Nouveau Stade de Bordeaux. V tomto utkání se střetne osmý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok devět bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Bordeaux 0:2. Bordeaux v minulém ligovém kole hrálo proti Metz a získalo maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Dijonu remizoval s Nantes a ztratil dva body. Nejvíc branek v dresu Bordeaux vsítil Jimmy Briand, v barvách Dijonu dal nejvíc branek Julio Tavares. Hráči Bordeaux v této sezóně vyhráli čtyři z jedenácti domácích zápasů. Hosté z Dijonu venku uhráli jednu výhru ze dvanácti zápasů. Dijon není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 0,4 branek na venkovní zápas, Bordeaux ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Bordeaux ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelilo žádný gól, Dijon dokonce neskóroval v jedenácti zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Domácí hráči Bordeaux mají v tabulce o 9 bodů víc a jsou tedy mírným favoritem, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz