Bordeaux – Montpelliere – 07.11.2020 17:00

Bordeaux přivítá v sobotu v 17:00 v rámci 10. kola Francouzské Ligue 1 na Nouveau Stade de Bordeaux Montpelliere. Domácí tým Bordeaux je aktuálně s dvanácti body na dvanácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky výš na deváté pozici, když získali čtrnáct bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Bordeaux, skončilo remízou 1:1. V minulém kole hostující tým z Montpelliere získal maximum bodů se Saint Etienne. Naopak domácí Bordeaux prohrálo s Monacem. Nejlepšími zakončovateli jsou za Bordeaux Josh Maja se dvěma góly a za Montpelliere Téji Savanier, který se trefil třikrát. Hráči Bordeaux v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Montpelliere na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Montpelliere není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelilo hostitelům 1,2 branek na venkovní zápas, Bordeaux má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1 branky na zápas. Bordeaux z devíti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelilo žádný gól, Montpelliere neskórovalo ve dvou zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz