Bordeaux – Rennes – 26.09.2021 13:00

V neděli se odehraje 8. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 13:00 spolu střetnou Rennes a Bordeaux. Svěřenci domácího trenéra Jean–Louise Gasseta jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici.

Předzápasová analýza Bordeaux proti Rennes

Bordeaux přivítá v neděli ve 13:00 v rámci 8. kola Francouzské Ligue 1 na Nouveau Stade de Bordeaux Rennes. V tomto utkání se střetne šestnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Bordeaux, skončilo výhrou domácích 1:0.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Bordeaux v minulém ligovém kole hrálo proti Montpelliere a ztratilo remízou dva body. Oproti tomu klub z Rennes získal s Clermontem tři body. Snajperem v týmu Bordeaux je Ui–Jo Hwang, který dal tři góly, za Rennes se třikrát prosadil Kamal Deen Sulemana. Hostující Rennes na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Bordeaux na svém stadionu v této sezóně nevyhrálo žádný zápas. Bordeaux v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně jen 1 branku na zápas, Rennes zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně pouze 0,3 zásahu. Domácí Bordeaux v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Rennes odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,1 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Bordeaux167133610:16
Rennes12722389:8

Bordeaux proti Rennes náš tip

Domácí Bordeaux na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Dobré vědět:

  • V 4 z posledních 5 zápasů Bordeaux vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Rennes nevstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým nevstřelí branku)
  • Rennes remizovalo v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Bordeaux inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Rennes udrželo čisté konto v prvním poločase v 4 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Bordeaux vstřelilo branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních pěti zápasů Rennes nevstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *