Brescia – Cagliari – 19.01.2020 15:00

Ve dvacátém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadiu Mario Rigamonti od 15:00 utkají Brescia a Cagliari. Domácí tým Brescii je aktuálně se čtrnácti body na devatenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o třináct příček výš na šesté pozici, když získali devětadvacet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů v Sardegna Areně a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Brescii 0:1. Brescia v minulém ligovém kole hrála proti Sampdorii a ztratila všechny body, což bylo již druhé zaváhání v řadě. I klub z Cagliari vyšel z posledního utkání proti Milánu naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o čtvrtou v řadě. Nejlepším střelcem Brescii je Mario Balotelli s pěti brankami. V týmu hostů z Cagliari je nejlepším zakončovatelem Joao Pedro s jedenácti góly. Hráči Brescii v této sezóně vyhráli jeden z devíti domácích zápasů. Hostující hráči Cagliari na venkovních hřištích vyhráli tři z devíti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brescia vstřelila na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Cagliari na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,4 branky. Domácí Brescia v tomto ročníku odehrála šest zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Cagliari odehrál pouze tři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední čtyři zápasy v řadě. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz