Brest – Metz – 26.09.2021 15:00

Brest přivítá v neděli v 15:00 v rámci 8. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Francis–Le Blé Metz. V tomto utkání se střetne osmnáctý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod.

Předzápasová analýza Brest proti Metz

Další, v pořadí již 8. kolo Francouzské Ligue 1 nabídne střetnutí mezi Brestem a Metz, které se odehraje v neděli od 15:00 na Stade Francis–Le Blé. Oba týmy dělí v tabulce pouze dvě příčky, domácí jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté jsou v ligové tabulce poslední. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Brestu a zápas ovládli hosté z Metz 2:4.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

V posledním ligovém kole hráči Brestu prohráli s Nantes, stejně tak hosté z Metz prohráli, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepším střelcem Brestu je Irvin Cardona se dvěma brankami. V týmu hostů z Metz je nejlepším zakončovatelem Fabien Centonze se dvěma góly. Hostující Metz na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrálo žádný zápas, domácí Brest na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Brest není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelil 1,3 góly na zápas. Také Metz na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. Domácí Brest v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Metz odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Metz není příliš pevná, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2 góly na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Brest18704348:14
Metz20703437:15

Brest proti Metz náš tip

Hosté mají v posledních utkáních sérii stejných výsledků, konkrétně třech proher. Domácí Brest na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Dobré vědět:

  • Metz má serii 3 ligových porážek v řadě
  • V 5 z posledních 5 zápasů Brest vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Metz vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Brest prohrál první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Metz remizovalo v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Brest inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Metz inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních pěti zápasů Brest nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Metz vstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *