Brest – Strasbourg – 25.10.2020 15:00

V neděli se odehraje 8. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se v 15:00 spolu střetnou Strasbourg a Brest. Domácí tým Brestu je aktuálně s devíti body na třinácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček níž na osmnácté pozici, když získali tři body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Brestu a zápas ovládli domácí z Brestu 5:0. V minulém kole hostující tým ze Strasbourgu ztratil všechny body s Lyonem, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Stejně tak domácí Brest prohrál s Nantes. Nejlepšími zakončovateli jsou za Brest Romain Faivre se třemi góly a za Strasbourg Mehdi Chahiri, který se trefil dvakrát. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hosté ze Strasbourgu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. V této ligové sezóně domácí Brest vstřelil na domácím hřišti průměrně 2 góly v jednom zápase. Hosté ze Strasbourgu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Brest ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Strasbourg neskóroval ve třech zápasech. Defenziva hostujícího Strasbourgu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Hosté v této sezóně inkasovali průměrně 2,3 branky na utkání, proti tomu domácí jsou na svém hřišti produktivní, dá se předpokládat, že hosté neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz