Brest – Lille – 14.03.2020 20:00

V sobotu nás čeká 29. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Brest a Lille. Oba týmy dělí v tabulce deset příček, domácí jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Lille 1:0. V posledním ligovém kole hráči Brestu prohráli s Reimsem, jde již o jejich druhou prohru v řadě, naopak hosté z Lille vyhráli s Lyonem a jde již o třetí výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepším střelcem Brestu je Irvin Cardona se šesti brankami. V týmu hostů z Lille je nejlepším zakončovatelem Victor Osimhen se třinácti góly. Hráči Brestu v této sezóně vyhráli šest ze čtrnácti domácích zápasů. Hostující hráči Lille na venkovních hřištích vyhráli čtyři ze třinácti zápasů. V této ligové sezóně domácí Brest vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Lille na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,8 branky. Domácí Brest v tomto ročníku odehrál deset zápasů, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lille odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,0 branky na zápas. Hostující Lille drží sérii třech výher v řadě. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 10 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz