Cádiz – San Sebastian – 22.11.2020 16:15

Další, v pořadí již 10. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Cádizem a San Sebastianem, které se odehraje v neděli od 16:15 na Estadio Ramon de Carranza. Oba týmy dělí v tabulce pět příček, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté ligové tabulce vévodí. Cádizu se v posledním ligovém kole proti Atleticu Madrid nedařilo, když ztratil tři body. Hostující San Sebastian naopak získal maximum bodů s Granadou, hosté jsou rozjetí, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Nejlepším střelcem Cádizu je Alvaro Negredo se dvěma brankami. V týmu hostů ze San Sebastianu je nejlepším zakončovatelem Mikel Oyarzabal se šesti góly. Hráči Cádizu v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči San Sebastianu na venkovních hřištích vyhráli tři ze čtyř zápasů. Cádiz v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně jen 0,5 branky na zápas, San Sebastian zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 2,8 zásahu. Domácí Cádiz v tomto ročníku odehrál tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým San Sebastianu odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 0,4 branky na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli posledních pět zápasů v řadě. Domácí Cádiz má na svém stadionu průměr 0,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají lepší průměr 2,8 branky na venkovní zápas, hosté v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz