Charleroi – Beerschot – 18.09.2020 20:45

V pátek nás čeká 6. kolo 1. belgické ligy a v něm se ve šlágru kola o body utkají Charleroi a Beerschot. Domácí tým Charleroi je aktuálně s patnácti body na první pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na druhé pozici, když získali dvanáct bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů na Olympic Stadium a utkání skončilo výhrou nynějšího domácího týmu z Charleroi 0:3. Charleroi se v posledním ligovém kole proti Waregemu dařilo a bralo plný počet bodů, domácí jsou ve formě, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Hostující Beerschot také získal maximum bodů s Genkem. Snajperem v týmu Charleroi je Kaveh Rezaei, který dal tři góly, za Beerschot se pětkrát prosadil Raphael Holzhauser. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli dva ze dvou domácích zápasů. Hosté z Beerschotu venku uhráli dvě výhry ze dvou zápasů. Beerschot není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,5 branek na venkovní zápas, Charleroi má na domácím hřišti stejný brankový průměr 1,5 branky na zápas. Charleroi z pěti zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Beerschot neskóroval v jednom zápase. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,2 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí prožívají v posledních pěti zápasech vítěznou sérii.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz