Charleroi – Mechelen – 26.09.2021 21:00

V devátém kole 1. belgické ligy se spolu v neděli na Stade du Pays de Charleroi od 21:00 utkají Charleroi a Mechelen. Svěřenci domácího trenéra Edwarda Stilla jsou aktuálně na devátém místě ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici.

Předzápasová analýza Charleroi proti Mechelenu

V neděli se odehraje 9. kolo 1. belgické ligy, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Mechelen a Charleroi. Domácí tým Charleroi je aktuálně se třinácti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o tři příčky níž na dvanácté pozici, když získali deset bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Charleroi, skončil zápas výhrou hostujícího Mechelenu 0:1.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. belgické ligy

V minulém kole hostující tým z Mechelenu získal maximum bodů s Leuvenem. Naopak domácí Charleroi prohrál s FC Brugami. Nejvíc branek v dresu Charleroi vsítil Shamar Nicholson, v barvách Mechelenu dal nejvíc branek Nikola Storm. Hráči Charleroi v této sezóně vyhráli jeden ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Mechelenu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už čtyři pokusy. V této ligové sezóně domácí Charleroi vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,5 góly v jednom zápase. Hosté z Mechelenu na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Charleroi z osmi zápasů v této sezóně ve dvou nevstřelilo žádný gól, Mechelen neskóroval také ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Mechelenu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,1 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Charleroi983411315:9
Mechelen1283141013:18

Charleroi proti Mechelenu náš tip

Charleroi se na domácím hřišti nedaří a Mechelen zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Dobré vědět:

  • V 4 z posledních 5 zápasů Charleroi vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Mechelen vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Charleroi inkasovalo branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Mechelen inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Charleroi vstřelilo branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Mechelen vstřelil branku v prvním poločase
  • Charleroi vstřelilo první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *