Club Brugy – Waasland – 15.02.2020 18:00

Další, v pořadí již 26. kolo 1. belgické ligy nabídne střetnutí mezi FC Brugami a Waaslandem, které se odehraje v sobotu od 18:00 na Stadionu Jana Breydela. Svěřenci domácího trenéra Philippe Clementa jsou v čele ligové tabulky, hosté okupují patnáctou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu FC Brug 1:3. FC Brugy v minulém ligovém kole hrál proti Standardu Lutych a ztratil remízou dva body. Oproti tomu klub z Waaslandu vyšel z posledního utkání proti Kortrijku naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za FC Brugy Hans Vanaken s dvanácti góly a za Waasland Tuur Dierckx, který se trefil třikrát. Hráči FC Brug v této sezóně vyhráli devět ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Waaslandu na venkovních hřištích vyhráli dva ze dvanácti zápasů. FC Brugy je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Waasland není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,7 branky na utkání. FC Brugy z pětadvaceti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Waasland dokonce neskóroval v deseti zápasech. Defenziva hostujícího Waaslandu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,4 gólu na zápas. Hostující Waasland má nelichotivou sérii tří porážek v řadě. Podle postavení v tabulce jsou favoritem domácí, oba celky dělí 14 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz