Emmen – Sparta Rotterdam – 05.03.2021 20:00

Další, v pořadí již 25. kolo 1. nizozemské ligy nabídne střetnutí mezi Emmenem a Spartou Rotterdam, které se odehraje v pátek od 20:00 na Stadionu De Oude Meerdijk. Domácí tým Emmenu je aktuálně s dvanácti body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček výš na třinácté pozici, když získali třiadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostující Sparty Rotterdam 2:1. Emmen v minulém ligovém kole hrál proti Utrechtu a získal maximum bodů za výhru, poslední týdny jsou domácí ve formě, jde už o druhou výhru v řadě. Oproti tomu klub ze Sparty Rotterdam vyšel z posledního utkání proti Willemu II Tilburg naprázdno, v posledních kolech jdou od jedné prohry ke druhé, jde již v pořadí o třetí v řadě. Nejvíc branek v dresu Emmenu vsítil Michael de Leeuw, v barvách Sparty Rotterdam dal nejvíc branek Lennart Thy. Hostující Sparta Rotterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrála jen čtyři zápasy, domácí Emmen na svém stadionu v této sezóně vyhrál jen jeden zápas. Sparta Rotterdam není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelila hostitelům 1,1 branek na venkovní zápas, Emmen ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Emmen ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v deseti nevstřelil žádný gól, Sparta Rotterdam neskórovala v osmi zápasech. Defenziva hostující Sparty Rotterdam není příliš pevná, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 2,2 gólu na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů ve dvou po sobě jdoucích utkáních. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Sparty Rotterdam, kteří mají v tabulce náskok 11 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz