FC Turín – Lazio Řím – 23.09.2021 18:30

V pátém kole Italské Serie A se spolu ve čtvrtek na Stadio Olimpico di Torino od 18:30 utkají FC Turín a Lazio Řím. V tomto utkání se střetne desátý se šestým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhý jeden bod.

Předzápasová analýza FC Turín proti Laziu Řím

Ve čtvrtek se odehraje 5. kolo Italské Serie A, ve kterém se v 18:30 spolu střetnou Lazio Řím a FC Turín. Oba týmy dělí v tabulce čtyři příčky, domácí jsou aktuálně na desátém místě ligové tabulky, hosté drží šestou příčku. Při posledním měření sil se oba týmy rozešly smírně po remíze 0:0.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Italské Serie A

V posledním ligovém kole hráči FC Turína vyhráli se Sassuolem, poslední zápasy se domácím daří, jde už o druhou výhru v řadě, naopak hosté z Lazia Řím remizovali s Cagliari. Nejvíc branek v dresu FC Turína vsítil Andrea Belotti, v barvách Lazia Řím dal nejvíc branek Ciro Immobile. Hráči FC Turína v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Lazia Řím na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. FC Turín je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2,5 góly na zápas. Také Lazio Řím na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,5 branky na utkání. Domácí FC Turín v tomto ročníku neodehrál žádný zápas, ve kterém by nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lazia Řím odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1 branku na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Torino AC10420267:4
Lazio Roma64211711:6

Náš tip na zápas FC Turín – Lazio Řím

Domácí prožívají v posledních dvou zápasech vítěznou sérii. Domácí na Stadio Olimpico di Torino v této sezóně průměrně vstřelili 2,5 branky, i v tomto utkání vstřelí alespoň jeden gól.

Dobré vědět:

  • FC Turín má serii 2 ligových výher v řadě
  • FC Turín udržel čisté konto v 1 z 2 domácích ligových zápasů
  • V 4 z posledních 5 zápasů FC Turín vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů Lazio Řím vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Lazio Řím vyhrálo první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • FC Turín inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Lazio Řím inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • V 3 z posledních pěti zápasů FC Turín nevstřelil branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Lazio Řím vstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *