Getafe – Granada – 25.10.2020 18:30

Další, v pořadí již 7. kolo Španělské LaLigy nabídne střetnutí mezi Getafe a Granadou, které se odehraje v neděli od 18:30 na Coliseum Alfonso Pérez. Svěřenci domácího trenéra Josého Bordaláse jsou aktuálně na čtvrtém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Granady 2:1. Getafe se v posledním ligovém kole proti FC Barceloně dařilo a bralo plný počet bodů. Hostující Granada také získala maximum bodů se Sevillou. Nejlepším střelcem Getafe je Jaime Mata se dvěma brankami. V týmu hostů z Granady je nejlepším zakončovatelem Yangel Herrera se dvěma góly. Hráči Getafe v této sezóně vyhráli tři ze tří domácích zápasů. Hosté z Granady venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli zatím jen dva zápasy. Getafe je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,7 góly na zápas. Oproti tomu Granada není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Getafe v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Granady neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Defenziva hostující Granady není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 0,6 gólu na zápas. Domácí Getafe má na domácím hřišti průměr 1,7 vstřelené góly na zápas, hosté mají horší průměr 1 branku na venkovní zápas, Getafe v tomto utkání neprohraje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz