Granada – Elche – 28.02.2021 18:30

V neděli nás čeká 25. kolo Španělské LaLigy a v něm se o body utkají Granada a Elche. Domácí tým Granady je aktuálně se třiceti body na deváté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček níž na devatenácté pozici, když získali jednadvacet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou domácího týmu Granady 0:1. V minulém kole hostující tým z Elche ztratil všechny body s FC Barcelonou. Stejně tak domácí Granada prohrála s Huescou, což bylo již druhé zaváhání v řadě. Nejlepším střelcem Granady je Roberto Soldado s pěti brankami. V týmu hostů z Elche je nejlepším zakončovatelem Lucas Boye se čtyřmi góly. Hráči Granady v této sezóně vyhráli šest ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Elche na venkovních hřištích vyhráli dva z jedenácti zápasů. Granada není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1,4 góly na zápas. Také Elche na venkovních hřištích není obávaným týmem, jeho brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Granada ze čtyřiadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelila žádný gól, Elche neskórovalo v osmi zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,5 branky na zápas. Domácím se aktuálně nedaří, nashromáždili dvě prohry v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce domácí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz