Groningen – Twente Enschede – 17.01.2021 14:30

V sedmnáctém kole 1. nizozemské ligy se spolu v neděli na Stadionu Euroborg od 14:30 utkají Groningen a Twente Enschede. Oba týmy dělí v tabulce pouze jedna příčka, domácí jsou aktuálně na šestém místě ligové tabulky, hosté drží sedmou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Twente Enschede 3:1. V minulém kole hostující tým z Twente Enschede ztratil všechny body s Ajaxem Amsterdam. Naopak domácí Groningen vyhrál s Willemem II Tilburg. Snajperem v týmu Groningenu je Jörgen Strand Larsen, který dal šest gólů, za Twente Enschede se jedenáctkrát prosadil Danilo Pereira da Silva. Hráči Groningenu v této sezóně vyhráli čtyři z osmi domácích zápasů. Hostující hráči Twente Enschede na venkovních hřištích vyhráli pět ze sedmi zápasů. V této ligové sezóně domácí Groningen vstřelil na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Twente Enschede na venkovních hřištích průměrně vstřelili 2,4 branky. Groningen ze šestnácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Twente Enschede neskórovalo ve dvou zápasech. Defenziva hostujícího Twente Enschede není příliš pevná, průměrně obdržela 1,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Domácí mají na svém hřišti průměr 1 vstřelený gól na utkání, hosté mají vyšší průměr 2,4 branky na zápas venku, hosté z Twente Enschede v tomto zápase získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz