Heerenveen – Ajax Amsterdam – 04.04.2021 16:45

Heerenveen přivítá v neděli v 16:45 v rámci 28. kola 1. nizozemské ligy na Stadionu Abe Lenstra Ajax Amsterdam. V tomto utkání se střetne desátý s vedoucím týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok dvaatřicet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Ajaxu Amsterdam 5:1. V minulém kole hostující amsterdamští hráči získali maximum bodů s den Haagem, hosté jsou rozjetí, jde již o třetí výhru v řadě za sebou. Naopak domácí Heerenveen remizoval s Twente Enschede. Nejvíc branek v dresu Heerenveenu vsítil Henk Veerman, v barvách Ajaxu Amsterdam dal nejvíc branek Dusan Tadic. Hostující Ajax Amsterdam na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál deset zápasů, domácí Heerenveen na svém stadionu v této sezóně vyhrál šest zápasů. Heerenveen je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 1,5 góly na zápas. Také Ajax Amsterdam na venkovních hřištích dokáže být produktivním týmem, jeho brankový průměr je 3,1 branky na utkání. Heerenveen ze sedmadvaceti zápasů v této sezóně v pěti nevstřelil žádný gól, Ajax Amsterdam neskóroval v jednom zápase. Defenziva hostujícího Ajaxu Amsterdam je pevná, průměrně obdržela 0,7 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hostující Ajax Amsterdam drží sérii třech výher v řadě. Hostujícím se na venkovních stadionech v této sezóně v koncovce daří, dá se očekávat, že opět vstřelí alespoň jeden gól.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz