Istra Pula – Hajduk Split – 11.06.2020 21:05

Ve čtvrtek nás čeká 28. kolo 1. chorvatské ligy a v něm se o body utkají Istra Pula a Hajduk Split. Domácí tým Istry Pula je aktuálně s devatenácti body na osmé pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o pět příček výš na třetí pozici, když získali osmačtyřicet bodů. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Hajduku Split 2:1. Istře Pula se v posledním ligovém kole proti Rijece nedařilo, když ztratila tři body, jde již o jejich druhou prohru v řadě. Hostující Hajduk Split naopak získal maximum bodů se Zaprešičem. Nejlepším střelcem Istry Pula je Mario Cuze se sedmi brankami. V týmu hostů z Hajduku Split je nejlepším zakončovatelem Mijo Caktas s dvanácti góly. Hráči Istry Pula v této sezóně vyhráli tři ze třinácti domácích zápasů. Hostující hráči Hajduku Split na venkovních hřištích vyhráli dva ze třinácti zápasů. Hajduk Split není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Istra Pula ovšem má na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Domácí Istra Pula v tomto ročníku odehrála ovšem třináct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Hajduku Split odehrál šest zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujícího Hajduku Split je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,6 gólu na zápas. Domácím se nedaří a v posledních dvou zápasech padli. Domácí Istra Pula na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz