Köln – Union Berlín – 22.11.2020 18:00

Bundesliga má na programu 8. kolo, ve kterém v neděli v 18:00 hostí Köln tým Unionu Berlín. Domácí tým Kölnu je aktuálně se třemi body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o jedenáct příček výš na páté pozici, když získali dvanáct bodů. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Kölnu a zápas ovládli hosté z Unionu Berlín 1:2. V posledním ligovém kole kolínští hráči remizovali s Brémami, naopak hosté z Unionu Berlín vyhráli s Bielefeldem, jde o druhou výhru v řadě. Nejlepšími zakončovateli jsou za Köln Sebastian Andersson se dvěma góly a za Union Berlín Max Kruse, který se trefil třikrát. Hráči Kölnu v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hosté z Unionu Berlín venku uhráli jednu výhru ze tří zápasů. Union Berlín není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,7 branek na venkovní zápas, Köln má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,2 branky na zápas. Köln ze sedmi zápasů v této sezóně v jednom nevstřelil žádný gól, Union Berlín neodehrál zápas, kde by nevstřelil alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,7 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1 branku na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz