Lazio Řím – Bologna – 24.10.2020 20:45

Italská Serie A má na programu 5. kolo, ve kterém v sobotu ve 20:45 hostí Lazio Řím tým Bologny. Domácí tým Lazia Řím je aktuálně se čtyřmi body na patnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o jednu příčku níž na šestnácté pozici, když získali tři body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Lazia Řím a zápas ovládli domácí z Lazia Řím 2:0. Laziu Řím se v posledním ligovém kole proti Sampdorii nedařilo, když ztratilo tři body. Hostující Bologna také ztratila všechny body se Sassuolem a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepším střelcem Lazia Řím je Felipe Caicedo s jednou brankou. V týmu hostů z Bologny je nejlepším zakončovatelem Roberto Soriano se třemi góly. Hostující Bologna na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrála žádný zápas, domácí Lazio Řím na svém stadionu v této sezóně nevyhrálo žádný zápas. V této ligové sezóně domácí Lazio Řím vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1 gól v jednom zápase. Hosté z Bologny na venkovních hřištích ještě nevstřelili ani branku. Domácí Lazio Řím v tomto ročníku odehrálo jeden zápas, ve kterém nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bologny odehrál dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Hostující Bologna má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Domácí Lazio Řím na domácím hřišti v této sezóně není žádným postrachem. Stejně tak ale hosté nevozí moc bodů z venkovních stadionů, zápas by mohl skončit remízou.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz