Lecce – Bergamo – 01.03.2020 15:00

Lecce přivítá v neděli v 15:00 v rámci 26. kola Italské Serie A na Stadiu Via del Mare Bergamo. Oba týmy dělí v tabulce dvanáct příček, domácí jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté drží čtvrtou příčku. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Bergama 3:1. V minulém kole hostující tým z Bergama získal maximum bodů s AS Řím, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Lecce prohrálo s AS Řím. Nejlepšími zakončovateli jsou za Lecce Marco Mancosu s osmi góly a za Bergamo Josip Ilicic, který se trefil čtrnáctkrát. Hráči Lecce v této sezóně vyhráli dva ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Bergama venku uhráli sedm výher ze dvanácti zápasů. Lecce není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelilo 1,4 góly na zápas. Naopak Bergamo je na zápasech venku postrachem, jeho brankový průměr je 2,5 branky na utkání. Domácí Lecce v tomto ročníku odehrálo osm zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Bergama odehrál pouze dva zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,0 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,3 branky na zápas. Hosté mají vítěznou sérii v posledních dvou zápasech. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz