Leverkusen – Mainz – 27.06.2020 15:30

Bundesliga má na programu 34. kolo, ve kterém v sobotu v 15:30 hostí Leverkusen tým Mainz. V tomto utkání se střetne pátý se třináctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok třiadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po výhře domácích z Leverkusenu 0:1. V minulém kole hostující tým z Mainz získal maximum bodů s Brémami, v posledních dvou zápasech za sebou hosté brali plný počet bodů. Naopak domácí Leverkusen prohrál s Herthou. Nejvíc branek v dresu Leverkusenu vsítil Kai Havertz, v barvách Mainz dal nejvíc branek Robin Quaison. Hráči Leverkusenu v této sezóně vyhráli osm ze šestnácti domácích zápasů. Hostující hráči Mainz na venkovních hřištích vyhráli šest ze šestnácti zápasů. Leverkusen v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,9 branky na zápas, Mainz zaznamenalo na venkovních hřištích průměrně 1,6 zásahu. Leverkusen ze třiatřiceti zápasů v této sezóně v šesti nevstřelil žádný gól, Mainz dokonce neskórovalo v jedenácti zápasech. Defenziva hostujícího Mainz není příliš pevná, průměrně obdržela 1,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,3 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední dva zápasy v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase domácí hráči Leverkusenu, kteří mají v tabulce náskok 23 bodů, domácí v tomto utkání neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz