Liberec – Bohemians – 16.01.2021 16:00

V patnáctém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v sobotu na Stadionu U Nisy od 16:00 utkají Liberec a Bohemians. V tomto utkání se střetne osmý se čtrnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok sedm bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Liberce, skončilo výhrou domácích 3:1. V posledním ligovém kole liberečtí hráči remizovali se Spartou, naopak hosté z Bohemians prohráli se Slavií. Snajperem v týmu Liberce je Michal Rabušic, který dal šest gólů, za Bohemians se třikrát prosadil Petr Hronek. Hostující Klokani na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhráli žádný zápas, domácí Liberec na svém stadionu v této sezóně vyhrál čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Liberec vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,1 góly v jednom zápase. Hosté z Bohemians na venkovních hřištích průměrně vstřelili 0,6 branky. Liberec ze třinácti zápasů v této sezóně ve třech nevstřelil žádný gól, Bohemians neskórovali také ve třech zápasech. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas. Domácí Liberec má na svém stadionu průměr 2,1 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 0,6 branky na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz