Liberec – Opava – 16.12.2020 14:00

Ve středu se odehraje 12. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se ve 14:00 spolu střetnou Opava a Liberec. Domácí tým Liberce je aktuálně se čtrnácti body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o sedm příček níž na posledním místě, když získali šest bodů. Minulé měření sil na Stadionu U Nisy ovládli domácí hráči Liberce 4:0. Liberci se v posledním ligovém kole proti Slavii nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Opava naopak remizovala a přišla o dva body s Boleslaví. Nejlepším střelcem Liberce je Michal Rabušic s pěti brankami. V týmu hostů z Opavy je nejlepším zakončovatelem Karol Mondek se dvěma góly. Hráči Liberce v této sezóně vyhráli dva z pěti domácích zápasů. Hostující hráči Opavy na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už pět pokusů. Liberec je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelil 2 góly na zápas. Oproti tomu Opava není venku nijak produktivním týmem, její brankový průměr je 0,8 branky na utkání. Domácí Liberec v tomto ročníku odehrál tři zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Opavy také odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Opavy není příliš pevná, průměrně obdržela 2,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,4 gólu na zápas. Hosté v této sezóně inkasovali průměrně 2,3 branky na utkání, proti tomu domácí jsou na svém hřišti produktivní, dá se předpokládat, že hosté neudrží vzadu nulu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz