Mainz – Hoffenheim – 29.11.2020 18:00

V devátém kole Bundesligy se spolu v neděli v Opel Areně od 18:00 utkají Mainz a Hoffenheim. V tomto utkání se střetne patnáctý s dvanáctým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok čtyři body. Minulé měření sil v Opel Areně vyhráli hosté z Hoffenheimu 0:1. Mainz v minulém ligovém kole hrálo proti Freiburgu a získalo maximum bodů za výhru. Oproti tomu klub z Hoffenheimu remizoval se Stuttgartem a ztratil dva body. Nejlepším střelcem Mainz je Jean–Philippe Mateta se sedmi brankami. V týmu hostů z Hoffenheimu je nejlepším zakončovatelem Andrej Kramaric se sedmi góly. Hráči Mainz v této sezóně nevyhráli žádný ze čtyř domácích zápasů. Hostující hráči Hoffenheimu na venkovních hřištích vyhráli jeden ze čtyř zápasů. Mainz v této sezóně vstřelilo na domácím hřišti průměrně 1,2 branky na zápas, Hoffenheim zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,5 zásahu. Domácí Mainz v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Hoffenheimu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,6 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,9 branky na zápas. Domácí na svém stadionu nejsou příliš produktivní, ale to samé se dá říci o hostech, kteří zase nevozí moc bodů z venkovních utkání. Zápas by mohl skončit dělbou bodů.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz