Mechelen – Beerschot – 29.11.2020 13:30

1. belgická liga má na programu 14. kolo, ve kterém v neděli ve 13:30 hostí Mechelen tým Beerschotu. Svěřenci domácího trenéra Woutera Vranckena jsou aktuálně na čtrnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují druhou pozici. V posledním ligovém kole hráči Mechelenu vyhráli s Waregemem, stejně tak hosté z Beerschotu vyhráli s Anderlechtem Brusel. Nejvíc branek v dresu Mechelenu vsítil Igor De Camargo Rinck, v barvách Beerschotu dal nejvíc branek Raphael Holzhauser. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli jeden ze šesti domácích zápasů. Hosté z Beerschotu venku uhráli dvě výhry ze šesti zápasů. Beerschot není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 2 branky na venkovní zápas, Mechelen má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,7 branky na zápas. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál jen dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Beerschotu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Beerschotu není příliš pevná, průměrně obdržela 2,4 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou lepší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Podle postavení v tabulce jsou favoritem hosté, oba celky dělí 12 příček.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz