Mechelen – Leuven – 18.09.2021 18:30

Mechelen přivítá v sobotu v 18:30 v rámci 8. kola 1. belgické ligy na Achter de Kazerne Leuven. V tomto utkání se střetne šestnáctý se sedmnáctým týmem aktuální ligové tabulky, oba týmy mají shodný počet bodů.

Předzápasová analýza Mechelen proti Leuvenu

Mechelen přivítá v sobotu v 18:30 v rámci 8. kola 1. belgické ligy na Achter de Kazerne Leuven. Svěřenci domácího trenéra Woutera Vranckena jsou aktuálně na šestnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují sedmnáctou pozici. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Mechelenu a zápas skončil nerozhodně 2:2.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci 1. belgické ligy

Mechelenu se v posledním ligovém kole proti Anderlechtu Brusel nedařilo, když ztratil tři body. Hostující Leuven naopak získal maximum bodů s Kortrijkem. Nejvíc branek v dresu Mechelenu vsítil Nikola Storm, v barvách Leuvenu dal nejvíc branek Thomas Henry. Hráči Mechelenu v této sezóně vyhráli dva ze tří domácích zápasů. Hostující hráči Leuvenu na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli už tři pokusy. Mechelen v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 2,3 branky na zápas, Leuven zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Mechelen v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Leuvenu odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Leuvenu není příliš pevná, průměrně obdržela 2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,6 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Mechelen167214711:18
Oud Heverlee17714278:14

Náš tip na produktivitu v duelu mezi Mechelenem a Leuvenem

Domácí Mechelen je v této sezóně v koncovce úspěšný a hosté obdrželi na venkovních stadionech v průměru 2 branky, hosté opět neudrží čisté konto.

Dobré vědět:

  • V 4 z posledních 5 zápasů Mechelen vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Leuven vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Leuven prohrál první poločas v 4 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Mechelen inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Leuven inkasoval branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Mechelen vstřelil branku v prvním poločase
  • V 5 z posledních pěti zápasů Leuven nevstřelil branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *