Montpelliere – Saint Etienne – 12.09.2021 13:00

V neděli se odehraje 5. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 13:00 spolu střetnou Saint Etienne a Montpelliere. V tomto utkání se střetne jedenáctý se šestnáctým týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok pouhý jeden bod.

Předzápasová analýza Montpelliere proti Saint Etienne

V neděli nás čeká 5. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Montpelliere a Saint Etienne. Domácí tým Montpelliere je aktuálně se čtyřmi body na jedenácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o pět příček níž na šestnácté pozici, když získali tři body. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Montpelliere a zápas ovládli hosté ze Saint Etienne 1:2.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Francouzské Ligue 1

V posledním ligovém kole hráči Montpelliere prohráli s Lille, stejně tak hosté ze Saint Etienne prohráli s Olympikem. Nejlepším střelcem Montpelliere je Gaëtan Laborde se třemi brankami. V týmu hostů ze Saint Etienne je nejlepším zakončovatelem Wahbi Khazri se dvěma góly. Hráči Montpelliere v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Saint Etienne na venkovních hřištích ještě nevyhráli, i když na to měli zatím jen dva pokusy. V této ligové sezóně domácí Montpelliere vstřelilo na domácím hřišti průměrně 2,5 góly v jednom zápase. Hosté ze Saint Etienne na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1,5 branky. Montpelliere ze čtyř zápasů v této sezóně ze žádného nevyšlo střelecky naprázdno, Saint Etienne neodehrálo zápas, kde by nevstřelilo alespoň jeden gól. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,8 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Montpellier11411249:9
St. Etienne16403135:7

Náš tip na zápas Montpelliere – Saint Etienne

Domácí jsou v koncovce na svém stadionu poměrně produktivní a hostující obrana v této sezóně obdržela průměrně 1,8 branky, hostující Saint Etienne neudrží čisté konto.

Dobré vědět:

  • V 4 z posledních 5 zápasů Montpelliere vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 4 z posledních 5 zápasů Saint Etienne vstřelilo alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Saint Etienne remizovalo v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Montpelliere inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • Saint Etienne inkasovalo branku v 1. poločase v 4 z posledních pěti ligových utkání
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Montpelliere vstřelilo branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Saint Etienne vstřelilo branku v prvním poločase

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *