Montpelliere – Saint Etienne – 09.02.2020 15:00

V neděli nás čeká 24. kolo Francouzské Ligue 1 a v něm se o body utkají Montpelliere a Saint Etienne. Domácí tým Montpelliere je aktuálně se čtyřiatřiceti body na páté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o deset příček níž na patnácté pozici, když získali osmadvacet bodů. Při posledním vzájemném utkání se týmy rozešly po nerozhodném výsledku 0:0 dělbou bodů. V minulém kole hostující tým ze Saint Etienne ztratil všechny body s Olympikem a byla to již druhá prohra v řadě. Naopak domácí Montpelliere remizovalo s Metz. Nejvíc branek v dresu Montpelliere vsítil Andy Delort, v barvách Saint Etienne dal nejvíc branek Denis Bouanga. Hráči Montpelliere v této sezóně vyhráli osm ze dvanácti domácích zápasů. Hostující hráči Saint Etienne na venkovních hřištích vyhráli čtyři z jedenácti zápasů. Montpelliere je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 1,8 góly na zápas. Oproti tomu Saint Etienne není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 1,1 branky na utkání. Montpelliere ze třiadvaceti zápasů v této sezóně v sedmi nevstřelilo žádný gól, Saint Etienne neskórovalo také v sedmi zápasech. Defenziva hostujícího Saint Etienne není příliš pevná, průměrně obdržela 1,6 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 1,2 gólu na zápas. Hostující Saint Etienne má nelichotivou sérii dvou porážek v řadě. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Montpelliere.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz