Nimes – Olympik Marseille – 04.12.2020 21:00

V pátek se odehraje 13. kolo Francouzské Ligue 1, ve kterém se ve 21:00 spolu střetnou Olympik Marseille a Nimes. Domácí tým Nimes je aktuálně s jedenácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o deset příček výš na šesté pozici, když získali jednadvacet bodů. Poslední utkání na hřišti aktuálně domácího týmu Nimes, skončilo výhrou hostů z Olympiku 2:3. V posledním ligovém kole hráči Nimes prohráli s Monacem, naopak hosté z Olympiku vyhráli s Nantes a jde již o čtvrtou výhru v dlouhé řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Nimes Zinedine Ferhat se třemi góly a za Olympik Florian Thauvin, který se trefil čtyřikrát. Hostující Olympik Marseille na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál čtyři zápasy, domácí Nimes na svém stadionu v této sezóně vyhrálo jeden zápas. Olympik Marseille není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Nimes má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Domácí Nimes v tomto ročníku odehrálo ovšem pět zápasů, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Olympiku odehrál pouze jeden zápas, ve kterém neskóroval. Defenziva hostujícího Olympiku je pevná, průměrně obdržela 0,9 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,8 gólu na zápas. Hosté aktuálně mají formu, když vyhráli poslední čtyři zápasy v řadě. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz