Paderborn – Leverkusen – 19.01.2020 18:00

V neděli se odehraje 18. kolo Bundesligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Leverkusen a Paderborn. Svěřenci domácího trenéra Steffena Baumgarta jsou aktuálně na osmnáctém místě ligové tabulky, hosté okupují šestou pozici. Při posledním měření sil skončilo utkání výhrou hostujícího Leverkusenu 3:2. Paderborn v minulém ligovém kole hrál proti Frankfurtu a získal maximum bodů za výhru. I klub z Leverkusenu získal s Mainz tři body. Snajperem v týmu Paderbornu je Streli Mamba, který dal pět gólů, za Leverkusen se pětkrát prosadil Kevin Volland. Hostující Leverkusen na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně vyhrál pět zápasů, domácí Paderborn na svém stadionu v této sezóně vyhrál dva zápasy. Leverkusen není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1,4 branek na venkovní zápas, Paderborn má na domácím hřišti nižší brankový průměr 1,3 branky na zápas. Paderborn ze sedmnácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Leverkusen neskóroval v pěti zápasech. Defenziva hostujícího Leverkusenu není příliš pevná, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 2,1 gólu na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz