Paderborn – Wolfsburg – 02.02.2020 18:00

Ve dvacátém kole Bundesligy se spolu v neděli v Benteler Areně od 18:00 utkají Paderborn a Wolfsburg. Domácí tým Paderbornu je aktuálně s patnácti body na sedmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o sedm příček výš na desáté pozici, když získali čtyřiadvacet bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo remízou 1:1. Paderbornu se v posledním ligovém kole proti Freiburgu dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Wolfsburg naopak ztratil všechny body s Herthou, hosté v posledních kolech ztrácejí jak na běžícím páse, jde již v pořadí o třetí prohru v řadě. Nejlepším střelcem Paderbornu je Streli Mamba s pěti brankami. V týmu hostů z Wolfsburgu je nejlepším zakončovatelem Wouter Weghorst se sedmi góly. Hráči Paderbornu v této sezóně vyhráli dva z deseti domácích zápasů. Hostující hráči Wolfsburgu na venkovních hřištích vyhráli tři z devíti zápasů. Paderborn v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,3 branky na zápas, Wolfsburg zaznamenal na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Paderborn z devatenácti zápasů v této sezóně ve čtyřech nevstřelil žádný gól, Wolfsburg neskóroval v pěti zápasech. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,1 branky na utkání, hosté jsou na tom lépe, jejich obrana připustila průměrně 1,2 branky na zápas. Hosté neprožívají úspěšné období, když prohráli poslední tři zápasy v řadě. Mírným favoritem jsou v tomto zápase hostující hráči Wolfsburgu, kteří mají v tabulce náskok 9 bodů, hosté v tomto utkání získají alespoň bod.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz