Pardubice – Liberec – 27.09.2020 15:30

V neděli se odehraje 5. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 15:30 spolu střetnou Liberec a Pardubice. Svěřenci domácího trenéra Jiřího Krejčího jsou aktuálně na dvanáctém místě ligové tabulky, hosté okupují pátou pozici. V posledním ligovém kole hráči Pardubic prohráli s Ostravou, naopak hosté z Liberce remizovali s Karvinou. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Pardubic je Emil Tischler, který dal dva góly, za Liberec se čtyřikrát prosadil John Mosquera. Hráči Pardubic v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Liberce na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Liberec není příliš obávaným soupeřem na venkovních hřištích, když průměrně vstřelil hostitelům 1 branku na venkovní zápas, Pardubice ovšem mají na domácím hřišti vyšší brankový průměr 1,5 branky na zápas. Domácí Pardubice v tomto ročníku odehrály ovšem dva zápasy, ve kterých nevstřelily žádnou branku, hostující tým Liberce odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,5 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 0,8 branky na zápas. Domácí Pardubice mají na svém stadionu průměr 1,5 vstřelené branky na utkání, hosté mají nižší průměr 1 branku na venkovní zápas, domácí v tomto zápase neprohrají.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz