Paris SG – Dijon – 24.10.2020 21:00

V osmém kole Francouzské Ligue 1 se spolu v sobotu na Parc des Princes od 21:00 utkají Paris SG a Dijon. V tomto utkání se střetne druhý s posledním týmem aktuální ligové tabulky, domácí mají v tabulce náskok třináct bodů. Naposledy, když se hrálo na hřišti aktuálně domácího týmu Paris SG, skončil zápas výhrou domácího Paris SG 4:0. V minulém kole hostující tým z Dijonu ztratil remízou dva body s Rennes. Naopak domácí Paris SG vyhrálo s Nimes, domácí se vezou na vítězné vlně, jde již o pátou výhru v řadě za sebou. Nejlepšími zakončovateli jsou za Paris SG Kylian Mbappe-Lottin se čtyřmi góly a za Dijon Aurelien Scheidler, který se trefil jedenkrát. PSG v této sezóně vyhrálo dva ze tří domácích zápasů. Hosté z Dijonu venku ještě nedokázali vyhrát, i když na to měli už tři zápasy. Paris SG je na domácím hřišti produktivní, když v průměru vstřelilo 2,3 góly na zápas. Oproti tomu Dijon není venku nijak produktivním týmem, jeho brankový průměr je 0,3 branky na utkání. Domácí Paris SG v tomto ročníku odehrálo dva zápasy, ve kterých nevstřelilo žádnou branku, hostující tým Dijonu odehrál čtyři zápasy, ve kterých neskóroval. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 0,4 branky na utkání, hosté jsou na tom hůř, jejich obrana připustila průměrně 2 branky na zápas. Domácím se v posledních zápasech dařilo a brali plný počet bodů v pěti po sobě jdoucích utkáních. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Paris SG.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz