Parma – Spezia – 25.10.2020 15:00

V pátém kole Italské Serie A se spolu v neděli na Stadio Ennio Tardini od 15:00 utkají Parma a Spezia. Domácí tým Parmy je aktuálně se třemi body na osmnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou o čtyři příčky výš na čtrnácté pozici, když získali čtyři body. V posledním ligovém kole hráči Parmy prohráli s Udinese, naopak hosté ze Speziy remizovali s Fiorentinou. Nejčastěji skórujícím hráčem v týmu Parmy je Azevedo Hernani, který dal dva góly, za Speziu se třikrát prosadil Andrej Galabinov. Hráči Parmy v této sezóně vyhráli jeden ze dvou domácích zápasů. Hostující hráči Speziy na venkovních hřištích vyhráli jeden ze dvou zápasů. Parma v této sezóně vstřelila na domácím hřišti průměrně jen 0,5 branky na zápas, Spezia zaznamenala na venkovních hřištích průměrně pouze 1 zásah. Domácí Parma v tomto ročníku odehrála jeden zápas, ve kterém nevstřelila žádnou branku, hostující tým Speziy také odehrál jeden zápas, ve kterém neskóroval. Domácí obrana nepatří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 2,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 2,2 branky na zápas. Oběma týmům se v koncovce v úvodu sezóny příliš nedaří, dá se předpokládat, že nepadnou víc než 3 branky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2023, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz