Plzeň – České Budějovice – 18.09.2021 19:00

V osmém kole 1. české fotbalové ligy se spolu v sobotu v Doosan Aréně od 19:00 utkají Plzeň a České Budějovice. Svěřenci domácího trenéra Michala Bílka jsou v čele ligové tabulky, hosté okupují dvanáctou pozici.

Předzápasová analýza Plzeň proti Českým Budějovicím

Další, v pořadí již 8. kolo 1. české fotbalové ligy nabídne střetnutí mezi Plzní a Českými Budějovicemi, které se odehraje v sobotu od 19:00 v Doosan Aréně. Oba týmy dělí v tabulce jedenáct příček, domácí vévodí ligové tabulce, hosté drží dvanáctou příčku. Naposledy se tyto týmy utkaly na stadionu Plzně a zápas ovládli domácí z Plzně 2:1.

Akutální forma týmů a nejlepší střelci

Plzni se v posledním ligovém kole proti Spartě dařilo a brala plný počet bodů. Hostující České Budějovice naopak ztratily všechny body s Hradcem Králové a byla to již druhá prohra v řadě. Nejlepším střelcem Plzně je Jean–David Beauguel se čtyřmi brankami. V týmu hostů z Českých Budějovic je nejlepším zakončovatelem Fortune Akpan Bassey se dvěma góly. Hostující České Budějovice na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrály žádný zápas, domácí Viktoriáni na svém stadionu v této sezóně vyhráli čtyři zápasy. V této ligové sezóně domácí Plzeň vstřelila na domácím hřišti průměrně 2,2 góly v jednom zápase. Hosté z Českých Budějovic na venkovních hřištích průměrně vstřelili 1 branku. Domácí Plzeň v tomto ročníku odehrála jen jeden zápas, ve kterém nevstřelila žádnou branku, hostující tým Českých Budějovic odehrál tři zápasy, ve kterých neskóroval. Defenziva hostujících Českých Budějovic není příliš pevná, průměrně obdržela 1,3 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou obdobné, když inkasovala průměrně 0,9 gólu na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Plzeň Viktoria176011812:6
České Budějovice12721476:9

Náš tip na duel mezi Plzní a Českými Budějovicemi

Hosté mají sérii porážek v posledních dvou zápasech. Situace v tabulce napovídá, že roli favorita bude plnit domácí Plzeň.

Dobré vědět:

  • České Budějovice mají serii 2 ligových porážek v řadě
  • V 4 z posledních 5 zápasů Plzeň vstřelila alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 3 z posledních 5 zápasů České Budějovice vstřelily alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Plzeň udržela čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • České Budějovice udržely čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních pěti zápasů Plzeň nevstřelila branku v prvním poločase
  • V 3 z posledních pěti zápasů České Budějovice nevstřelily branku v prvním poločase
  • Plzeň vstřelila první gól zápasu v 3 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *