Příbram – Ostrava – 26.05.2020 18:00

V úterý se odehraje 25. kolo 1. české fotbalové ligy, ve kterém se v 18:00 spolu střetnou Ostrava a Příbram. Domácí tým Příbrami je aktuálně se čtrnácti body na šestnácté pozici v ligové tabulce, hosté jsou v tabulce o dvanáct příček výš na čtvrté pozici, když získali osmatřicet bodů. Naposledy se tyto týmy střetly na hřišti hostů ve Vítkovicích a utkání skončilo výhrou aktuálních hostů z Ostravy 3:0. Příbrami se v posledním ligovém kole proti Karviné nedařilo, když ztratila tři body. Hostující Ostrava také ztratila všechny body s Boleslaví. Nejlepším střelcem Příbrami je Michal Škoda se šesti brankami. V týmu hostů z Ostravy je nejlepším zakončovatelem Nemanja Kuzmanovič se šesti góly. Hráči Příbrami v této sezóně vyhráli tři ze dvanácti domácích zápasů. Hosté z Ostravy venku uhráli pět výher z jedenácti zápasů. Příbram není na domácím hřišti příliš produktivní, když v průměru vstřelila 1 gól na zápas. Také Ostrava na venkovních hřištích není obávaným týmem, její brankový průměr je 1 branka na utkání. Domácí Příbram v tomto ročníku odehrála ovšem šestnáct zápasů, ve kterých nevstřelila žádnou branku, hostující tým Ostravy odehrál sedm zápasů, ve kterých neskóroval. Defenziva hostující Ostravy je pevná, průměrně obdržela 1,1 branky na utkání, výkony domácí obrany jsou horší, když inkasovala průměrně 1,9 gólu na zápas. Favoritem jsou v tomto utkání podle rozdílu v postavení v tabulce hosté.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Copyright © 2024, Sázky Analýzy. Všechna práva vyhrazena.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardních hrách může vzniknout závislost! Pro účast na hazardních hrách musíte být starší 18 let a řádně registrován u společností vlastnících patřičné licence. Naše stránky mají pouze informativní charakter a nelze zde hrát za reálné peníze. Internetové stránky Sázky Analýzy provozuje společnost inagami s.r.o. Všechny reklamní odkazy z tohoto webu odkazují pouze na společnosti, které drží platné povolení od MF ČR k provozování hazardních her podle zákona 186/2016 Sb.

O nás: inagami s.r.o. | Kontakt
Důležité adresy: Ministerstvo Financí | Národní stránky pro snížení hazardního hraní | Národní monitorovací středisko pro drogy a závislosti
Partnerské weby: Gamescenter.cz | Kontrola Tiketu | Casinohazard.cz