Reims – Lorient – 19.09.2021 15:00

Reims přivítá v neděli v 15:00 v rámci 6. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Auguste–Delaune Lorient. V tomto utkání se střetne desátý s osmým týmem aktuální ligové tabulky, hosté mají náskok pouhé dva body.

Předzápasová analýza Reims proti Lorient

Reims přivítá v neděli v 15:00 v rámci 6. kola Francouzské Ligue 1 na Stade Auguste–Delaune Lorient. Domácí tým Reimsu je aktuálně se šesti body na desáté pozici v ligové tabulce, hosté jsou pouze o dvě příčky výš na osmé pozici, když získali osm bodů. Poslední vzájemné utkání skončilo výhrou hostů z Lorient 1:0.

Jak si týmy stojí v produktivitě v rámci Francouzské Ligue 1

Reimsu se v posledním ligovém kole proti Rennes dařilo a bral plný počet bodů. Hostující Lorient také získal maximum bodů s Lille. Nejlepšími zakončovateli jsou za Reims Moreto Cassama se dvěma góly a za Lorient Igoboras Moffi Teremas, který se trefil také dvakrát. Hostující Lorient na hřištích soupeřů v aktuální ligové sezóně nevyhrál žádný zápas, domácí Reims na svém stadionu v této sezóně nevyhrál žádný zápas. Reims v této sezóně vstřelil na domácím hřišti průměrně 1,5 branky na zápas, Lorient zaznamenal na venkovních hřištích průměrně 1,3 zásahu. Domácí Reims v tomto ročníku odehrál dva zápasy, ve kterých nevstřelil žádnou branku, hostující tým Lorient neodehrál žádný zápas, ve kterém by se neprosadil alespoň jednou brankou. Domácí obrana patří k nejpevnějším v lize, průměrně obdržela 1,2 branky na utkání, hosté jsou na tom podobně, jejich obrana připustila průměrně 1,4 branky na zápas.

TýmPoziceZápasyVýhryRemízyProhryBodySkóre
Reims10513166:6
Lorient8522187:7

Reims proti Lorient náš tip

Reimsu se na domácím hřišti nedaří a Lorient zase nevozí body z venkovních stadionů, dá se očekávat, že by se týmy mohly o body rozdělit.

Dobré vědět:

  • V 3 z posledních 5 zápasů Reims vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • V 5 z posledních 5 zápasů Lorient vstřelil alespoň jeden gól (náš tip: Domácí tým vstřelí branku)
  • Lorient vyhrál první poločas v 3 z posledních 5–ti ligových zápasů
  • Reims inkasoval branku v 1. poločase v 3 z posledních pěti ligových utkání
  • Lorient udržel čisté konto v prvním poločase v 3 z posledních 5–ti zápasů v lize
  • V 3 z posledních 5–ti zápasů Reims vstřelil branku v prvním poločase
  • V 4 z posledních 5–ti zápasů Lorient vstřelil branku v prvním poločase
  • Lorient vstřelil první gól zápasu v 4 z posledních 5–ti zápasů

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *